Aktualności

Nowe możliwości kontaktu z doradcami Funduszu Pomerania

Uruchomiliśmy dla przedsiębiorców nowe kanały komunikacji! Dzięki temu jeszcze łatwiej można uzyskać informacje na temat możliwości pozyskania poręczenia kredytu, leasingu lub wadium.

➡️ Działa już nasz czat na messengerze. Dzięki temu mogą Państwo przez Facebook'a skonsultować się z naszymi doradcami i uzyskać informację o możliwościach wsparcia. Doradcy pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

➡️ Uruchomiliśmy specjalny numer infolinii. Nasi eksperci czekają na Państwa telefony pod numerem 601 700 803. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

W związku z wejściem w życie przepisów nazwanych Tarczą Antykryzysową 2.0 Kancelaria Mazurkiewicz Cieszyński Mazuro przygotowała aktualizację opracowania przepisów zawartych w specustawie ( wg stanu prawnego na dzień 17 kwietnia 2020 r.)
 
Materiał jest dostępny do pobrania pod linkiem:
 

➡️ Pełne informacje o możliwości uzyskania poręczenia kredytu, leasingu lub wadium uzyskać też mogą Państwo na naszej stronie internetowej: www.funduszpomerania.pl

Antykryzysowe wsparcie dla przedsiębiorców

Szanowni Państwo,
cały czasu wypracowujemy i podejmujemy szereg działań mających na celu zapewnienie jak największej ochrony przedsiębiorcom przed skutkami pandemii spowodowanej wirusem COVID-19. Bierzemy udział w konsultacjach regionalnego pakietu antykryzysowego, współpracujemy z innymi regionalnymi instytucjami otoczenia biznesu. Wszystko to ma na celu pomoc przedsiębiorcom w naszym województwie. 


Specjalny czat dla przedsiębiorców
Na fanpage'u Funduszu Pomerania został uruchomiony czat dla przedsiębiorców, którzy są zainteresowani wsparciem oferowanym przez Fundusz Pomerania. Dzięki czatowi przedsiębiorcy będą mogli szybko i łatwo uzyskać wiadomości o udzielanym przez nas pomocy. Czat jest obsługiwany przez naszych doradców od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.


Infolinia dla klientów
W ciągu kilku dni zostanie uruchomiona specjalna infolinia, na której przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się szczegółów na temat poręczeń kredytów, leasingów i wadiów. Pod telefonem będą czuwać eksperci, którzy udzielą każdej zainteresowanej osobie pełną informację o ofercie Funduszu Pomerania.


Opracowanie dot. przepisów zawartych w Tarczy Antykryzysowej.
Kancelaria Mazurkiewicz Cieszyński Mazuro przygotowała opracowanie przepisów zawartych w tzw. specustawie. Zbiór jest aktualizowany wraz z kolejnymi poprawkami do specustawy. Zachęcamy do zapoznania się z analizą:
https://mcmlegal.pl/tarcza-antykryzysowa/

AKTUALIZACJA OPRACOWANIA wg stanu prawnego na dzień 17 kwietnia 2020 r.

 
Materiał jest dostępny do pobrania pod linkiem:
 


Fundusz Rozwoju Regionalnego
Cały czas dysponujemy regionalnymi środkami z Zachodniopomorskiego Funduszu Rozwoju. Dzięki tym środkom przedsiębiorcy mogą skorzystać ze znacznie szerszej oferty Funduszu Pomerania i całkowicie bezpłatnie uzyskać poręczenie kredytu czy leasingu. 

 

W najbliższym czasie przedstawimy kolejne wdrożone przez nas formy pomocy.

Nowy adres Funduszu Pomerania

 Mamy przyjemność poinformować, że już od 1 kwietnia zmienia się adres naszego biura. Od jutra wszelką korespondencję prosimy kierować na adres Fundusz Pomerania Sp. z o.o., ul. Brama Portowa 1, 70-225 Szczecin.

W związku ze stanem epidemiologicznym cały czas pracujemy zdalnie, ale mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli gościć Państwa w naszym nowym biurze.

Wszystkie sprawy nadal procedowane są w systemie on-line. Nasi Account Managerowie są dostępni pod dotychczasowymi adresami e-mail oraz nr telefonów komórkowych.

Dodatkowo w pilnych sprawach prosimy o kontakt:
1. poręczenia - Kinga Kramarz, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 661 340 390
2. księgowość i windykacja - Katarzyna Szczęśniak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 785 338 078
3. kadry i organizacja - Joanna Lewandowska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 609 003 739

Biuro nieczynne - praca zdalna

Szanowni Państwo,

Z uwagi na fakt zagrożenia epidemiologicznego choroba zakaźną COVID-19 spowodowaną przez wirusa SARS-CoV-2, dostęp do biurowca Maris pozostaje zamknięty.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom do dnia 13.04.2020 r. pozostajemy do Państwa dyspozycji zdalnie. Wszystkie sprawy będą procedowane w systemie on-line. Nasi Account Managerowie są dostępni pod dotychczasowymi adresami e-mail oraz nr telefonów komórkowych.

Dodatkowo w pilnych sprawach prosimy o kontakt:

1. poręczenia - Kinga Kramarz, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 661 340 390

2. księgowość i windykacja - Katarzyna Szczęśniak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 785 338 078

3. kadry i organizacja - Joanna Lewandowska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 609 003 739

 

Zespół Funduszu Pomerania

KONKURS!!!

 

Fundusz Pomerania Sp. z o.o. ogłasza KONKURS dla pracowników banków i firm leasingowych współpracujących z Funduszem.

Konkurs trwa od 09 stycznia do 31 marca 2020 r.

Celem KONKURSU jest zaktywizowanie działalności poręczeniowej, zwiększenie popularności korzystania z poręczenia, jako regionalnego instrumentu korzystnego zabezpieczenia kredytów dla firm z sektora MŚP oraz wyróżnienie pracowników Instytucji współpracujących z Funduszem, szczególnie zaangażowanych w realizację wsparcia działalności firm z sektora MSP kredytem/pożyczką zabezpieczonym poręczeniem Funduszu, a także stworzenie przyjaznego dla Przedsiębiorców systemu finansowania zewnętrznego wraz z poręczeniem ze środków Zachodniopomorskiego Funduszu Rozwoju.

Przewidziane są atrakcyjne nagrody. Szczegóły w Regulaminie.

Wystarczy zgłosić swój udział w KONKURSIE, wypełniając  Formularz zgłoszeniowy (zał. 1 do Regulaminu) i przesyłając go na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!!!

 

Dokumenty:

pdf

Regulamin

Rozmiar : 186.85 kb
Dodanie : 2020-02-14
Modyfikacja : 2020-02-14
pdf

zał. 1 Formularz zgłoszeniowy

Rozmiar : 87.23 kb
Dodanie : 2020-01-13
Modyfikacja : 2020-01-13
pdf

zał. 2 oświadczenie do celów podatkowych

Rozmiar : 98.69 kb
Dodanie : 2020-01-09
Modyfikacja : 2020-01-09
pdf

zał. 3 Protokół wyboru

Rozmiar : 78.68 kb
Dodanie : 2020-01-09
Modyfikacja : 2020-01-09
pdf

zał. 4 protokół przekazania nagrody

Rozmiar : 85.36 kb
Dodanie : 2020-01-09
Modyfikacja : 2020-01-09
pdf

zał. 5 Klauzula informacyjna

Rozmiar : 110.91 kb
Dodanie : 2020-01-09
Modyfikacja : 2020-01-09
pdf

zał. 6 Lista instytucji

Rozmiar : 93.64 kb
Dodanie : 2020-02-03
Modyfikacja : 2020-02-03

Rekordowy rok Funduszu Pomerania

Prawie cały grudzień przed nami i gorąca końcówka roku, a my już możemy pochwalić się bardzo dobrymi informacjami! To będzie rekordowy rok w historii Funduszu Pomerania. Udzieliliśmy poręczeń kredytów, leasingów i wadiów w kwocie ponad 5️⃣0️⃣mln zł.