Oferta zatrudnienia - Kierownik Projektu

Miejsce pracy: Szczecin
Ważność ogłoszenia: do 17.03.16r.

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za realizację projektu
  • zarządzanie podległym zespołem i współpraca z innymi komórkami organizacji
  • prowadzenie sprawozdawczości w projekcie na potrzeby Zarządu i Instytucji Kontrolujących
  • zarządzanie kosztami w projekcie i zamówieniami, kontrola i realizacja wskaźników min. zarządczych , projektowych
  • prowadzenie działań promocyjnych i marketingowych w projekcie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane (ekonomia, zarządzanie, finanse),
  • min. trzyletnie doświadczenie w pracy w projektach unijnych,
  • min. trzyletnie doświadczenie w sprawozdawczości w projektach,
  • umiejętność dostrzegania problemów, ich analizy, generowania adekwatnych rozwiązań,
  • znajomość wytycznych i procedur przy realizacji projektów EFS/EFRR,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość PRINCE2
  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • przygotowanie i wdrożenie do realizacji zadań
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • niezbędne narzędzia pracy