Antykryzysowe wsparcie dla przedsiębiorców

Szanowni Państwo,
cały czasu wypracowujemy i podejmujemy szereg działań mających na celu zapewnienie jak największej ochrony przedsiębiorcom przed skutkami pandemii spowodowanej wirusem COVID-19. Bierzemy udział w konsultacjach regionalnego pakietu antykryzysowego, współpracujemy z innymi regionalnymi instytucjami otoczenia biznesu. Wszystko to ma na celu pomoc przedsiębiorcom w naszym województwie. 


Specjalny czat dla przedsiębiorców
Na fanpage'u Funduszu Pomerania został uruchomiony czat dla przedsiębiorców, którzy są zainteresowani wsparciem oferowanym przez Fundusz Pomerania. Dzięki czatowi przedsiębiorcy będą mogli szybko i łatwo uzyskać wiadomości o udzielanym przez nas pomocy. Czat jest obsługiwany przez naszych doradców od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.


Infolinia dla klientów
W ciągu kilku dni zostanie uruchomiona specjalna infolinia, na której przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się szczegółów na temat poręczeń kredytów, leasingów i wadiów. Pod telefonem będą czuwać eksperci, którzy udzielą każdej zainteresowanej osobie pełną informację o ofercie Funduszu Pomerania.


Opracowanie dot. przepisów zawartych w Tarczy Antykryzysowej.
Kancelaria Mazurkiewicz Cieszyński Mazuro przygotowała opracowanie przepisów zawartych w tzw. specustawie. Zbiór jest aktualizowany wraz z kolejnymi poprawkami do specustawy. Zachęcamy do zapoznania się z analizą:
https://mcmlegal.pl/tarcza-antykryzysowa/

AKTUALIZACJA OPRACOWANIA wg stanu prawnego na dzień 17 kwietnia 2020 r.

 
Materiał jest dostępny do pobrania pod linkiem:
 


Fundusz Rozwoju Regionalnego
Cały czas dysponujemy regionalnymi środkami z Zachodniopomorskiego Funduszu Rozwoju. Dzięki tym środkom przedsiębiorcy mogą skorzystać ze znacznie szerszej oferty Funduszu Pomerania i całkowicie bezpłatnie uzyskać poręczenie kredytu czy leasingu. 

 

W najbliższym czasie przedstawimy kolejne wdrożone przez nas formy pomocy.