Fundusz Pomerania w Kołobrzegu

Wraz ze ZROT, Miastem Kołobrzeg, Województwem Zachodniopomorskim oraz Lokalną Organizacją Turystyczną Regionu Kołobrzeg mieliśmy okazję spotkać się z przedsiębiorcami z branży turystycznej w Kołobrzegu.

W ten wieczór Certyfikat ZROT za Najlepszy Produkt Turystyczny Pomorza Zachodniego otrzymała Zagroda Jamneńska (oddział Muzeum w Koszalinie), wyróżnienie Gryfa Turystycznego dla Ambasadora Turystyki Pomorza Zachodniego przyznane przez Zarząd ZROT otrzymał Kabaret Koń Polski z Koszalina. Z kolei byli i obecny prezes Regionalnego Stowarzyszenia Turystyczno-Uzdrowiskowego w Kołobrzegu odebrali z rąk Członka Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Janusza Gromka nagrodę z okazji 20-lecia swojej działalności na rzecz rozwoju kołobrzeskiej turystyki.

Program rozrywkowy przygotował Kabaret Koń Polski w składzie Leszek Malinowski, Waldemar Sierański i Maria Borzyszkowska.

Spotkanie było okazją do rozmów z przedsiębiorcami, zaprezentowania oferty Funduszu, który chce jeszcze mocniej wspierać firmy z branży turystycznej, które działają na terenie Pomorza Zachodniego. Kolejne spotkania już niebawem.