Konferencja #Sukces

Fundusz Pomerania uczestniczy w dniu dzisiejszym w konferencji #Sukces, która odbywa się w hotelu Radisson w Szczecinie. Wydarzenie organizowane jest przez Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

Głównym gościem spotkania będzie najbardziej znany polski trener i coach, przedsiębiorca, autor 14 książek- Mateusz Grzesiak, który opowie uczestnikom konferencji jak radzić sobie z osiąganym sukcesem oraz zdarzającymi się porażkami.

Kolejnym gościem będzie Rafał Masny– youtuber, współzałożyciel firmy ABSTRA TV, twórca kanału „To już jutro”. Opowie o wyzwaniach, sukcesach i porażkach towarzyszących założycielom w trakcie tworzenia kanałów oraz spółki Abstra TV.

Prelegentem konferencji będzie również Artur Kurasiński– przedsiębiorca skupiony na wspieraniu i inwestowaniu w projekty technologiczne, mentor na międzynarodowych konkursach startupowych, poczytny i wpływowy bloger oraz aktywny komentator branżowy. Artur opowie uczestnikom konferencji dlaczego tylko niektórym udaje się zbudować firmę, która przetrwa tylko pierwszy rok oraz o znaczeniu pracy zespołowej.

Szczegółowa agenda: http://www.wepup.zarr.com.pl/pl/konferencja

20181015001
20181015002