Konferencja PROINVESTORS już 22 marca 2018 r.

„Fundusz Pomerania” Sp. z o.o. zaprasza do udziału w konferencji „PROINVESTORS”, która odbędzie się już 22 marca 2018r. w hotelu RADISSON w Szczecinie.

PROINVESTORS to grupa profesjonalistów. Firm, jak i instytucji wspierających inwestorów na poziomie regionu, miast i gmin Pomorza Zachodniego. Dążymy do wyznaczenia jak najwyższych standardów w obsłudze inwestorów.

Jeszcze kilka lat temu jednym z głównych czynników decydujących o sukcesie inwestycyjnym było umiejscowienie biznesu w specjalnych strefach ekonomicznych. Model wybierany przez duże, głównie zachodnie korporacje dawał na starcie znaczną przewagę nad Polską konkurencją. Postawiliśmy więc sobie za cel przekonanie rodzimych przedsiębiorców, że również oni mogą korzystać ze strefowych przywilejów. 

Udało się. Dziś idziemy krok dalej. Tym razem chcemy przedstawić Państwu osoby, dla których innowacje i nowe trendy to codzienność. Osoby, które wyznaczają kierunek w jakim zmierza współczesny biznes. Osoby, które potrafią inspirować. Takie właśnie ma być nasze spotkanie, ma rozbudzić marzenia i determinację do stworzenia na Pomorzu Zachodnim najnowocześniejszej gospodarki.

Źródło: http://proinvestors.dfirma.pl/