Międzynarodowe spotkanie biznesowe przy targach BUD-GRYF&Home

W tym roku „Fundusz Pomerania” Sp. z o.o. weźmie udział w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej przy targach BUD-GRYF & HOME. Serdecznie zapraszamy do udziału w Giełdzie, która odbędzie się już 16 marca w Szczecinie.

Spotkania biznesowe przy targach, czyli tzw. Giełda Kooperacyjna to szybka i prosta forma nawiązania kontaktów gospodarczych z potencjalnymi partnerami. Przedsiębiorcy spotykają się i poznają swoje oferty w krótkim czasie, ok. 30 min. Ten czas zazwyczaj jest wystarczający do nawiązania pierwszego kontaktu. Po sygnale do zakończenia rozmowy rozpoczyna się kolejna, umówiona rozmowa przy innym stoliku. Firmy, które zgłoszą swój udział będą mogły wybrać z kim chciałyby porozmawiać podczas tej imprezy.

Aby zgłosić swój udział należy zarejestrować się online w j. angielskim na stronie imprezy: budgryf2018.b2match.io. W serwisie udostępniono instrukcję w j. polskim, która z pewnością ułatwi ten proces. Termin zgłoszenia upływa 1 marca 2018. Następnie, do 8 marca uczestnicy giełdy będą mieli okazję dokonać wyboru partnerów do rozmów, a w dniu 16 marca stawić się w halach targowych przy ul. Struga w Szczecinie, gdzie odbędzie się wydarzenie.

Szczegółowych informacji nt. giełdy udziela Katarzyna Męcińska z Ośrodka Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego , tel.: +48 91 433 02 20, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Impreza jest objęta patronatem Prezydenta Miasta oraz Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Więcej szczegółów pod adresem: