Prezentacja gospodarcza kraju związkowego Meklemburgia-Pomorze przednie w województwie zachodniopomorskim

W dniu 23 listopada 2017 roku odbędzie się Prezentacja Gospodarcza Kraju Związkowego Meklemburgia - Pomorze Przednie w Województwie Zachodniopomorskim pt. „Best Practice – przedsiębiorcy o swoich doświadczeniach ze współpracy polsko-niemieckiej”.

Wśród proponowanych zagadnień znajdą się takie tematy jak: raporty z doświadczeń polskich i niemieckich przedsiębiorców ze współpracy transgranicznej, prezentacja Polsko – Niemieckiego Domu Gospodarki w Szczecinie jako partnera w zakresie projektów transgranicznych oraz dyskusja z przedsiębiorcami współpracującymi z partnerami z Niemiec.

Wydarzenie odbędzie się w obiekcie „Stara Rzeźnia” w Szczecinie, ul. T. Wendy 14, w dniu 23 listopada 2017 r. , w godz. 10.30 - 14.

Organizatorem wydarzenia jest Biuro Gospodarki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

Zapraszamy do udziału firmy z terenu miasta i województwa zachodniopomorskiego zainteresowane nawiązaniem kontaktów z partnerami z Niemiec i wymianą doświadczeń we współpracy.

Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny.

Zgłoszenia (z podaniem imienia i nazwiska, stanowiska, nazwy firmy i branży ) należy dokonać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 17 listopada 2017r.  

Zaproszenie i program imprezy w załączeniu.

pdf

Program Prezentacji Meklemburgii-Zaproszenie-1

Rozmiar : 252.63 kb
Dodanie : 2017-11-06
Modyfikacja : 2017-11-06