Szkolenie z zamówień publicznych!

Żegnając sezon chcemy z przedsiębiorczymi mieszkańcami regionu zachodniopomorskiego wkroczyć na ścieżkę zdobywania wiedzy, rozwoju oraz integracji ze środowiskiem biznesowym. To wszystko będzie możliwe za sprawą Otwartych Dni Północnej Izby Gospodarczej w Świnoujściu, na które serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta Świnoujście, przedsiębiorców zrzeszonych w Izbie oraz tych, którzy chcą się dowiedzieć czym jest Izba, jak działa oraz jakie dajemy szanse i możliwości na rozwój.

Podczas Otwartych Dni Północnej Izby Gospodarczej pod patronatem Prezydenta Miasta, organizowanych wraz z Powiatowym Urzędem Pracy oraz Ośrodkiem Rekreacji i Sportu, 29 września br. (czwartek) na Basenie Północnym, obecni oraz przyszli przedsiębiorcy podniosą swoją świadomość w sprawach prowadzenia biznesu, oraz wezmą udział w niewątpliwie atrakcyjnym, otwartym i nieodpłatnym szkoleniu z zamówień publicznych!

Natomiast zaproszeni eksperci i prelegenci: 

  • Opowiedzą o nowych konkursach i dostępnych środkach unijnych.
  • Wszystko o finansowaniu osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.
  • Gdzie szukać dofinansowania na nowych pracowników?
  • Preferencyjne produkty finansowe dla firm!
  • Poręczenia i pożyczki za 0 zł! Czy to możliwe?

Na tym nie koniec atrakcji.

Kolejnego dnia 30.09 br. (piątek) o godzinie 18.00 jest organizowana Świnoujska Herbatka Izbowa.

Mająca na celu integrację środowiska przedsiębiorczego, sprzyjająca nawiązywaniu nowych relacji biznesowych w malowniczych okolicznościach przyrody w Restauracji „Rybaczówka” umiejscowionej w samym sercu Krainy 44 Wysp na pięknej wyspie Karsibór.

Zapraszamy na koncert polskiej utalentowanej wokalistki jazzowej Grażyny Auguścik oraz na uroczystą kolację obfitującą w regionalną kuchnię. Koncert jest biletowany.

Zachęcamy do przedłużenia pobytu i spędzenia niezapomnianego weekendu nad samym brzegiem rozlewiska rzeki Świny poprzez wynajem pokoi jakie ma w swojej ofercie Restauracja „Rybaczówka”.

 Udział w spotkaniu 29.09 br. jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia u Julii Kłaput pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub numerem tel. 606-182-469 do dnia 25 września br.